Seksenler 89. Bölüm izle

- Tek Part İzle

Seksenler 89. Bölüm Özeti:

Nazlı, Ergun’un Peşine Düşüyor! Mahalleyi ve Nazlı’yı terk edip giden Ergun, sırra kadem basmıştır. Ergun’dan hiçbir haber alamayan Nazlı’nın Ergun’u unutmaya niyeti yoktur! Rukiye, nazar değdiğini düşündüğü için Nazlı’ya kurşun döktürmeye çalışınca, birbirinden komik anlar yaşanır. Öte yandan Çağatay Alman sevgilisi Alicia ile evlenmeye karar verir. Gülden, Ahmet’in gece çalışmasını istemez. Bu yüzden Ahmet, gündüz çalışabileceği bir iş arar. Ahmet tam iş bulmuşken kötü bir sürprizle karşı karşıya kalır!

Etiketler:

Diğer Yorumlar (6)
lale demiş ki;Evet bende Frda arkadasimlar tam raziyim. Ahmet sofor Gulden universiteli ona yakisiyor amma Ergun Nazliya yakismiyor.Laf yani sen bak gor Ergun sonunda varlikli bir mutait olmus.
20.01.2014 - 23:50
ferda demiş ki;Sahin yerine daha akli basinda kimse olamazmiydi?? Bu cocuk terapilik biri.Hem nesine güveniyor evlenmek icin??? Saftirik Rukiye ERGUNU yakistiramadi kizina ama kendi oglu ÖZEL SÖFÖR olarak Avukat olacak Gültene uygunmu????? Nurcan hakli Sahin almanca bilmiyor. Bizi aptal yerine koymayin lütfen.Ayrica Almanyada dogup büyüyen gencler böyle SPASTIK degillerdir.Hepsi Sahini ceplerinden cikarirlar. BIROL GÜVEN ayni anda 3-4 Dizi yaptigi icin kalite düstü ve sacmaliklar basladi....:(((
11.01.2014 - 16:07
goncoloz demiş ki;bu niyazi ne gereksiz bir tip kardesim
11.01.2014 - 15:16
lale demiş ki;Anlamadigim bir sey var nasil olur da Rukiye hanim Ergunu Nazliya yakistiramiyor amma Nazliyi Salak Niyaziyle evlendiriyor. Cok yazik olmus Nazli ve Ergun ashkina. Kaski ergun kacib gitmeseydi ve ashkina sahib ciksaydi belke de her sey iyi olurdu mutlu olurdular. Simdi o da nazli da mutsuz. Ask bu dosta bakarmi ki? Ask geldiyi zaman bir sey sorusmuyor ki, insan asik oldugu adami kendi secmiyor ki. Ergun Ahmetden korkuyor, Gulden demisken Ahmet askdan anliyor, kendisi Guldenin pesinden azmi kosmus. Kaski Ergunla Nazli evlenseymis.
10.01.2014 - 14:12
nurcan demiş ki;ilkokul müsamereleri cok daha güzel olur. Diziyi iyice seviyesizlestirdiler. HINDI BUTUNU paylasamamalri komik degil uitanc verici idi:((( Sahin güya Almanyadan gelmis ama ALMANCAYI BILMIYOR!!!!! Cagatayin almanca bilmedigi kizla evlenmek istemesi.....Hep bizim dizilerde olur.Neyse berbatlasti Dizi;(((
08.01.2014 - 05:58
lale demiş ki;Ya yuklesenize diziyi ne olur.Dizi tivide cokdan bitmis, siteye iki saatdi yuklenmemis.Akir zamanlar cok gec yukleniyor.
07.01.2014 - 23:06
1
Yorum Yap


Çizgi Filmler