Sevdaluk 9. Bölüm izle

Muhtar Ali’nin herkesten sır gibi sakladığı ‘Sevdaluk’ mektubu okunadursun, Adalet hiç beklemediği bir anda Ali İhsan’ın Denise ile yakınlaşmasına tanık olur.

Özet: Muhtar Ali’nin herkesten sır gibi sakladığı ‘Sevdaluk’ mektubu okunadursun, Adalet hiç beklemediği bir anda Ali İhsan’ın Denise ile yakınlaşmasına tanık olur. Emine, gördüğü manzaranın yarattığı öfkeyle Tayyar’dan hesap sorar. Tüfeğin patladığı bu olay; köyün gençlerinin kendileriyle hesaplaşmalarına yol açar. Ali İhsan ve Adalet’in ayrılan yolları, HES mücadelesi için, mesafesini koruyarak, yeniden birleşir. Serkan’ın çalışmaları ne pahasına olursa olsun engellenmelidir.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
nazlı özcan demiş ki;dizi 3 bölüm sonra final yapacakmış, duyurulur :((
03.03.2014 - 19:26
TOPRAK demiş ki;harıka bir dizi herkeısn emeğine saglık tayyar ve babası muhtar ali ve muhtarın eşi çok güzel rol yapıyor orhan biraz yapmacık dudryor ama yıneden ortaya ahrıka bır eser cıkıyor ali ihsan bırazdaha olayalrın içinde olsa daha ıyı olur. emineyede uzuldum fakat burda nihanın bir sucu yok herşey tayyara baglı sucda onun zaten diziye bırazdaha romatızım içn ali ıhsanla adaletın yanamşsı laızm :D
27.02.2014 - 14:27
1
Yorum Yap