Kızılelma 8. Bölüm izle

“KIZILELMA”DA MURAD’A GİZLİ GÖREV! Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad; İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde tek başına!

Özet: “KIZILELMA”DA MURAD’A GİZLİ GÖREV! Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad; İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde tek başına! Türk İstihbaratı’nın anlatılmayan hikayesi “KIZILELMA”; Wilma Elles’in konuk oyuncu olarak rol aldığı yeni bölümüyle 5 Mart Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT1’de. Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad, müsteşar yardımcısı Cahit Atakan’a bu olayın çözülmesinde verilecek her göreve hazır olduğunu söyler. İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde Murad, tek başınadır. Çıktığı bu zorlu yolda yapılacak tek şey McNamara’nın yanında yer almaktır. Ama Murad’ın, McNamara’yı ikna etmek için seçtiği yöntem onu büyük bir seçim yapmaya zorlar. Diğer taraftan Türkiye’ye gelen gizemli bir yabancı yeni bir tehlikenin sinyallerini verir. Bu yabancı; özel eğitilmiş, kıyıcı ve acımasız bir teröristtir. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 5 Mart 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de!
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
ayla duman demiş ki;osman sınav tebrikler.gerek kadro gerek hikaye çok güzel.yeni projelerinizi bekliyoruz.selamlar.
19.10.2014 - 15:11
romano demiş ki;KIZILELMA DİZİSİ VE OSMAN SINAV diziye ilgi çekmek ve rant sağlamak için ZIRVALIYOR SAÇMALIYOR.Sen nasıl olurda bir hayal kahramanına Türkiyenin başbakanının ismini ve görüntülerini onun İstanbuldaki yol ve gidiş güzergahlarını ortaya döküp Başbakanımıza SUİKAST planlattırıp sonrada senaristin hayal kahramanına güya Başbakanımızı kurtatırırsın.Bu zırva dizide sanki Suikastı azmettitmek,nasıl yapılacağını öğretmek gibi suç teşkil edici bir yolu seçip deizine rant sağlamak tam bir zeka eksikliğidir.Bu dizi hayal ürünüdür.Ama Gerçek Türkiye başbakanına karşı suç teşfik edici,yönlendirici bir zırvalıktır.yanlışım varsa diziyi seyreden arkadaşlar söylesin...
08.03.2014 - 04:32
1
Yorum Yap