Boynu Bükükler 4. Bölüm izle

Mithat’ın başkan olmasıyla beraber, kendisine olan ilgi birden beş katına çıkar. Okulda yaptırımı artan Mithat, birden okulun aranılan ismi olur. Fuat da Mithat’ın üzerinden, okulda istediği şeyleri yaptırmaya başlar. Bunun üzerine Ersen ve Selim, Mithat’ı elde etmek için yarış içerisine girerler.

Özet: Mithat’ın başkan olmasıyla beraber, kendisine olan ilgi birden beş katına çıkar. Okulda yaptırımı artan Mithat, birden okulun aranılan ismi olur. Fuat da Mithat’ın üzerinden, okulda istediği şeyleri yaptırmaya başlar. Bunun üzerine Ersen ve Selim, Mithat’ı elde etmek için yarış içerisine girerler. Miray, abisine bu şekilde yaklaşılmasından rahatsız olur. Mithat, ilgi manyağı olduğu için ilk defa Miray’a karşı gelir. Boynu Bükükler, daha damardan gittikleri için Mithat’ı kendi yanlarına çekerler. Fakat Ersen bunu kabullenemez ve Mithat’ı kaçırır. Mithat ise kendi başına daha büyük belalar açar ve ortalık birden karışır.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
Selcan demiş ki;bu dizi harika,cok guzel,ve HEP devam etsin.Herkese tavsiye ederim!
22.03.2014 - 23:30
eminek demiş ki;ilk defa 4.bölümle bu diziyi izlemeye başladım. Çok güzel bir diziymiş.Niye daha önce farketmedim. Çok komik ve samimi bir dizi. inşallah devam eder.
22.03.2014 - 15:34
1
Yorum Yap