Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
Kızılelma 11. Bölüm izle

Somali’de T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni canları pahasına koruyan Murad Altay ve arkadaşları, görevlerini başarıyla tamamlayarak İstanbul’a dönerler.

Özet: Somali’de T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni canları pahasına koruyan Murad Altay ve arkadaşları, görevlerini başarıyla tamamlayarak İstanbul’a dönerler. Ancak durup dinlemek için hiç vakit yoktur; çünkü Türkiye’yi bekleyen tehlike çok büyüktür ve bunun şifrelerini çözmek için şimdi ellerinde bir fırsat vardır. Somali’deki çatışmada ele geçirilen Azzam, sorgulanmak üzere birime getirilmiştir. Konuşmamak için direnen Azzam’ı kendi yöntemleriyle konuşturmayı başaran Murad Altay, Türkiye’nin yeni bir terörist yapıyla karşı karşıya olduğunu öğrenir. Bu yapının hedefinde, parçalanmış ve güçsüz bir Türkiye vardır... Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 26 Mart 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de!
Etiketler:
Diğer Yorumlar (2)
hatice demiş ki;bu diziye bayılıyorum dakikasını dahi kaçırmıyorum.size teşekkür ederim.iyi ki varsin kızıl elma bu dizide zeynep gevher ve murat altay olmasa bu dizi bir hiç süper oyuncusunz size tekrardan teşekkürler ZEYNEP GEVHER sana bayılıyorum şu zamana kadar hangi dizide oynadıysan o diziyi bayılarak izledim.mesela ırmak güzel sen süpersin Hasan abi ve şekeride unutmamak gerek.ve komik okan hepinize tekrardanTEŞEKKÜRLER.
28.03.2014 - 19:45
hasan demiş ki;süper bir dizi biraz güncele de girmesi gerek
27.03.2014 - 16:00
1
Yorum Yap