• 1. Parça

Hatırla Sevgili 6. Bölüm izle

Hatırla Sevgili 6. Bölüm, Atv ekranlarının sevilen dizisi bütün bölümleriyle eksiksiz olarak ddizi.com da

Özet: 0
Etiketler:
En Popüler Yorumlar (1)
sevil demiş ki;bu diziyi hiç kaçırmadan izlerdim ve tekrar izlemek istedim yasemin ve ahmetin askı cok etkilemişti bni. yalnız izlerken donuyo ndn acaba ?
Diğer Yorumlar (9)
sevil demiş ki;bu diziyi hiç kaçırmadan izlerdim ve tekrar izlemek istedim yasemin ve ahmetin askı cok etkilemişti bni. yalnız izlerken donuyo ndn acaba ?
beren demiş ki;bn de çok severek izlemştm tekrar bazı bölümlerini izliyorum.ama biraz taraflı buluyorum ya sağı öcü gibi göstermişler halbuki yapılanları objektif yansıtmak lazım .adnan menderes gibi bi vatanseveri yanlış yansıtıyorlar.
nadya demiş ki;keşke ben de yasemin gibi böyle bir aşkı bulsam
@gü[email protected] demiş ki;çok ama çok güzel bir dizi.bayılıyorum.cansel elçini çok seviyorum ayrıca.
gül bilimli demiş ki;bu diziyi ilk kez seyreder gibi aynı tat ve heyecanla tekrar izliyorum ve herkesin bu diziden bir ders çıkarmasını umarım
eren demiş ki;defalarca izliyorum hiç bıkmadan süper bir dizi tüm gerçekçiliğiyle teşekkürler
inci demiş ki;hiçbir bölümünü kaçırmadım bir kere de buradan izlemek keyif verici
ahuzar demiş ki;vay be o zamanın gençleri ne kadar bilinçli, ne kadar duyarlı, ne kadar cesurlarmış siyaset konusundada aşk konusundada.şimdikilerin umurunda değil.varsa yoksa marka giyinmek,popüler olmak.keşke o dönemlerde yaşasaydım keşkeee
DENÝZ de YUSUF de HÜSEYÝN de yalnýz faþist deme... demiş ki;ben bu dizinin bu kadar olduğunu bilmiyordum çok met ettiler amam başını kaçırınca tat alamadım geçenlerde aklıma düştü internetten bu sitede buldum günlük 2 bölüm seyrediyorum.inanın akşam olmasını iple çekiyorum sırf bu diziyi seyredebiilmek için..
1
Yorum Yap