Eski Diziler
Hatırla Sevgili 6. Bölüm - 1. Parça
Özet: 0
Diğer Yorumlar (9)
sevil demiş ki; bu diziyi hiç kaçırmadan izlerdim ve tekrar izlemek istedim yasemin ve ahmetin askı cok etkilemişti bni. yalnız izlerken donuyo ndn acaba ?
beren demiş ki; bn de çok severek izlemştm tekrar bazı bölümlerini izliyorum.ama biraz taraflı buluyorum ya sağı öcü gibi göstermişler halbuki yapılanları objektif yansıtmak lazım .adnan menderes gibi bi vatanseveri yanlış yansıtıyorlar.
nadya demiş ki; keşke ben de yasemin gibi böyle bir aşkı bulsam
@gül@ demiş ki; çok ama çok güzel bir dizi.bayılıyorum.cansel elçini çok seviyorum ayrıca.
gül bilimli demiş ki; bu diziyi ilk kez seyreder gibi aynı tat ve heyecanla tekrar izliyorum ve herkesin bu diziden bir ders çıkarmasını umarım
eren demiş ki; defalarca izliyorum hiç bıkmadan süper bir dizi tüm gerçekçiliğiyle teşekkürler
inci demiş ki; hiçbir bölümünü kaçırmadım bir kere de buradan izlemek keyif verici
ahuzar demiş ki; vay be o zamanın gençleri ne kadar bilinçli, ne kadar duyarlı, ne kadar cesurlarmış siyaset konusundada aşk konusundada.şimdikilerin umurunda değil.varsa yoksa marka giyinmek,popüler olmak.keşke o dönemlerde yaşasaydım keşkeee
DENÝZ de YUSUF de HÜSEYÝN de yalnýz faþist deme... demiş ki; ben bu dizinin bu kadar olduğunu bilmiyordum çok met ettiler amam başını kaçırınca tat alamadım geçenlerde aklıma düştü internetten bu sitede buldum günlük 2 bölüm seyrediyorum.inanın akşam olmasını iple çekiyorum sırf bu diziyi seyredebiilmek için..
1
Yorum Yap


[Reklami kapat]
Çizgi Filmler