Savaşçı 23.Bölüm izle

Alıkoyulan mühendisleri bulup almak için çalışmalara başlayan Tim, bu operasyonda Azerbaycan'a ait özel tim ile birlikte çalışacaktır.

Özet: Alıkoyulan mühendisleri bulup almak için çalışmalara başlayan Tim, bu operasyonda Azerbaycan'a ait özel tim ile birlikte çalışacaktır. Yüzbaşı kağan gelen bilgiye kuşkuyla yaklaşır yapacağı düzgün hareketlerle birlikte terörist güçlerinin yaptığı pusuyu bozar. Mühendislerin kaçırılması olayında kimin parmağı olduğunu bulan Kağan adına bundan sonra tek önemli nokta mühendislerin hayatta kalmasını sağlamak ve güçlerin elinden kurtarmaktır. Bu sırada Ankara'da olan Aslı ise Kağan'ın telefonda yaptığı teklifle büyük şaşkınlık yaşarken Kübilay ise büyük bir panik içindedir. Kırlangıç Paşa'da en önemli isimlerinden olan Kopuz Albay adına Pia'ya uyarı yapmaktan çekinmez. Öbür taraftan Haydar Yüzbaşı'da Bozkurt'un kendisine açtığı telefon ile birlikte birlik içinde şok yaşanırken Kağan Bozok hemen harekete geçer.
Etiketler: Savaşçı 23.Bölüm izle, Savaşçı 23.Bölüm tek parça izle, Savaşçı izle, Savaşçı 3 aralık, Savaşçı son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
[email protected] demiş ki;bu dizini izlemekle yalnış yapmadığımın bir daha şahidi oldum Yaşasın Turkiye,Azərbaycan
05.12.2017 - 08:36
Diğer Yorumlar (1)
[email protected] demiş ki;bu dizini izlemekle yalnış yapmadığımın bir daha şahidi oldum Yaşasın Turkiye,Azərbaycan
05.12.2017 - 08:36
1
Yorum Yap