Hanımın Çiftliği 2. Bölüm izle

Hanımın Çiftliği 2. Bölüm, Muzaffer Beyin fabrikada tesadüfen Güllü ile karşılaşması, kelimenin tam anlamıyla onun için büyük bir şok olmuştur.

Özet: 0
Etiketler:
Diğer Yorumlar (10)
Emre demiş ki;YOnca SOy Adın Tefenlımı?
hatice demiş ki;muzafferle güllüyü çok seviyorum
yonca demiş ki;Gonul hanim, bu dizi 1950 leri anlatan bir dizi farkindaysaniz, ben sahsen diziyi izlerken aaa Adanalilar ne kadar kufurlu konusuyor yada ne kadar kabalar diye hic dusunmuyorum. Cok guzel bir dizi,bolumlerini sabirsizlikla bekliyorum.Ozgu Namali ve Mehmet Aslantugu cok seviyorum. basarilar diliyorum.
Muammer demiş ki;Ben Bu Dizide Figüran Olarak Oynadım...
Sami demiş ki;cox guzel dizi
fatih uzunoðlu demiş ki;çok güzel bir dizi programcısı bunu yapan we emeği gecen arkadaslara çok teşekkür ederim
gönül demiş ki;bir adanalı olarak adanaya yakışmayan bir düğün,gereksiz kullanılmış argo sözler,gerçekçi olmayan bir ilişki, özgü namalın abartılı bir rol sergilemesi, ayrıca adanalıların bir çingene gibi gösterilmesi hiç hoşuma gitmedi.Sizi bu konuda biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum.
barýþ demiş ki;çok güzel bi dizi
Bahar Özsamsun demiş ki;herşey harika da fon müziği öyle yüksek ki sözleri anlamakta zorluk çekiyoruz. Zaten yeteri kadar efekt yok mu? Müziğin sözlerin gerisinde kalması sözleri anlaşılır kılar. Olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum. Mümkünse dikkat edilmesi ricasıyla...
@Admin demiş ki;Dizi tek parça olarak 2 alternatiften eklenmiştir. İlk parça yahoo full, ikinci parça ise sevenload full hd videolardır. Dilediğinizce izleyebilirsiniz. İyi seyirler
1
Yorum Yap