• 1. Parça


Bu bolum silinmistir. Lutfen yorum atarak yoneticiyi bilgilendiriniz. Elimizde varsa bolum guncellenecektir.
Tatlı Kaçıklar 1.Bölüm izle

Rafet ile Saffet ! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaşlar ama aynı zamanda karakterleri de bir o kadar zıt.

Özet: Rafet ile Saffet ! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaşlar ama aynı zamanda karakterleri de bir o kadar zıt. Saffet ne kadar derli toplu, titiz, becerikli, duygulu ve evcil bir kişiliğe sahipse, Rafet de o kadar gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın. Tek ortak noktaları, ikisinin de eşlerinde ayrılmış olması ve aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler açacak neler !Ev sahibeleri meraklı Dürdane’den, alt kattaki şaşkın mafya babası Tarumar ve adamlarına, Tarumar’ın sevgilisi “Seksi Şempanze” Afitap’tan hapishanedeki karısı Evin Ana’ya, Rafet ve Saffet’in eski eşleri aerobikçi Serap ve Aysu’ya, Saffet’in paragöz kaynanası Raziye ve gazetenin sinameki genel yayın yönetmeni kart horoz Selim’e ve evdeki kurt köpekleri Cango’ya varıncaya kadar yaşamlarına giren herkes ve her şeyle başları derde giren tatlı kaçıklarımızın birbirinden komik maceraları tüm Türkiye’yi yine kahkahaya boğacak.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (4)
Umut demiş ki;Süper bir dizi. Nereden buldunuz bunu harika ama lütfen diğer bölümleride ekleyin.

Admin Notu: eklenecek
24.09.2012 18:07:30
primitive demiş ki;Admin emeğin için çok teşekkürler...ama neden 10 bölüm var sadece diğerlerinide yükleyebilirsen bizi cok sevindirirsin şimdiden cok tesekkurler
Nuket demiş ki;Benim ddizim bitanedir hem de tum internetin en efendi dizi izleme sitesi. Gercekten ddizim seninle gurur duyuyorum. Bu diziyi hic izleyememistik. Show da arsivden seyretmeye calistik ama o ne kotu kalite benim gozlerimin biri ekrana bakarken biri duvardaki resme bakmaya baslayinca biraktik :) son a gozlerimi kurtatdim. Burdaki kalite mukemmel. Bugun basladik izlemeye ve cok cok sevdik sagol ddizicim.
Dark Melancholia demiş ki;Bu siteyi seviyorum çünkü bütün geçmişte ki dizileri yüklüyorlar bu sitenin admini bir teşekkürü hak ediyor gerçekden 90lı yıllar çok farklıydı Safet ile Rafeti özlemişim Evin anyı Seksi Şempanzeyi
1
Yorum Yap