Sıdıka 5.Bölüm izle

Sıdıka nın babası, Zekeriya Bey in , çalışırken mırıldandığı türküyü tesadüfen duyan bir müzik grubu, türküyü albümlerinde kullanmak ister.

Özet: Sıdıka nın babası, Zekeriya Bey in , çalışırken mırıldandığı türküyü tesadüfen duyan bir müzik grubu, türküyü albümlerinde kullanmak ister. Ancak türkünün sözlerini sadece karısı Safiye bilmektedir ve söylemeye yanaşmaz. Zekeriya, Safiye den türküyü öğrenebilmek için çeşitli yollara başvuracaktır. Tekvando hocası Baturalp ise mahalleye yeni taşınan Drahşan Gudde ile uğaşmaya başlar.
Etiketler:
Diğer Yorumlar (12)
ben demiş ki;nerdeyse tum boLumLere girdim ama aradigim boLumu buLamadim. "Ar geLir osman aga ar geLir" sharkisinin bi grup tarafindan soyLendigi boLum hangisiydi? Lutfen admine sesLeniyorum yardimcii oLunn :( :(
21.09.2012 01:17:56
selay demiş ki;bence sıdıka çok güzel bi dizi en azından şu an ekranda olan çoğu diziden iyi ve kaliteli çünkü artık dizilerin insanlara aşk adı altında topluma ahlaksızlığı empoze ediyolar. kaliteli ve güzel bir dizi izlemek zorlaşıyor bide leyla ile mecnun adlı dizide insanların izleyebileceği çok şey var.sonuç olarak sıdıkanın bölümlerini buraya koyduğunuz için çok teşekkürler
belinda demiş ki;Sıdıka muhteşem bi diziydi Çok teşekkürler ddizi...Eski bölümlerini de yayınlarsanız çok mutlu olacaz
mevlut demiş ki;sıdıka, bir demet tiyatro, 7 numara gibi diziler donemlerının sultanlarıydı. şimdiki dizilerde ne gercek oyuncular oynuyor ne de bu derece iyi komedi senoryosu yazılıyor. suan bir geniş aile var komedı olarak ıyı dızı. ha bide kaygısızlar efsanesınıde unutmamak lazım. tesekkurler ddizi.com ....
s demiş ki;tekrar çekilen bölüm ne demek?dizi bittikten sonra kanal tekrarlarını koydu.tekrarları bile çok izlenince yeniden çekmeye başladılar.bu demek;)
Hakan demiş ki;Yanılmıyorsam turkmax hafta içi 19:00 gibi yayınlıyor.
cansu demiş ki;tekrar çekilen bölümler ne demek???? her neyse sıdıkanın devamı gelsin lütfen.ailecek oturup sıdıka izliyoruz.izlerken de çok eğleniyoruz:))
þule demiş ki;1.bölüm tam özlediğim sıdıkaydı...ama 2,3,4 ve 5.bölüm diye gösterdiğiniz bölümler daha sonra tekrarları tutulduğu için tekrar çekilen bölümler...zaten tutulmadılar da...eski sıdıkayı istiyorum.bulup koyabilirsiniz çok sevinicem.teşekkürler.
Osman demiş ki;Cevap için sağ olun.
Osman demiş ki;Cevap gelmiyecek mi acaba?

Admin Notu: tv de yayınlanırsa kayıt yapılacak,takipteyiz.
Osman demiş ki;Sabırsızlıkla bekliyoruz
Ferdi demiş ki;yeni bölüm ne zaman gelecek ?
1
Yorum Yap